Kontakt

Välkommen att kontakta oss under ordinarie kontorstid så hjälper vi er att hitta en produkt eller en lösning som passar era behov

 +46 (0)371 - 51 16 85

E-post           info@epifatech.se

Sälj                order@epifatech.se

Ekonomi      invoices@epifatech.se

 

ÖPPETTIDER:
Reception/växel
Mån-tors: 7.00 - 16.00
Fre: 7.00 - 13.00
Lunchstängt: 12.00 - 12.30 (mån-tors)


Godsmottagning
Mån-tors: 7.00 - 16.00
Fre: 7.00 - 13.00
Lunchstängt: 12.00 - 12.30 (mån-tors)

Tack!
Oj! Något gick fel, Var god försök på nytt.
MarieKaragianis.jpg Marie Karagianis Ekonomi 0371-57 14 31 marie@epifatech.se
AleksandraGrzelec.jpg Aleksandra Grzelec Administration, support +48 468 951 67 +46 371 57 14 33 aleksandra@epifatech.pl
EwaSkowron.jpg Ewa Skowron Order, Lager / Logistik 0371-51 16 89 ewa@epifatech.se
HalinaKwiatkowskaDamkalis.jpg Halina Kwiatkowska Damkalis Order 0371-51 16 85 halina@epifatech.se
JoannisKaragianis.jpg Joannis Karagianis Ägare 0371-51 16 85 joannis@epifatech.se
PatrikKaragianis.jpg Patrik Karagianis VD / Teknisk Säljare 0371-51 16 87 patrik@epifatech.se
AntonJohansson.jpg Anton Johansson Teknisk säljare, Projekt 0371-57 14 35 073 - 808 9930 anton@epifatech.se
Hos oss är optimerat standard