Kontakt

Välkommen att kontakta oss under ordinarie kontorstid så hjälper vi er att hitta en produkt eller en lösning som passar era behov

 +46 (0)371 - 51 16 85

E-post           info@epifatech.se

Sälj                order@epifatech.se

Ekonomi      invoices@epifatech.se

 

ÖPPETTIDER:
Reception/växel
Mån-tors: 7.00 - 16.00
Fre: 7.00 - 13.00
Lunchstängt: 12.00 - 12.30 (mån-tors)


Godsmottagning
Mån-tors: 7.00 - 16.00
Fre: 7.00 - 13.00
Lunchstängt: 12.00 - 12.30 (mån-tors)

Tack!
Oj! Något gick fel, Var god försök på nytt.
JoannisKaragianis.jpg Joannis Karagianis Försäljning 0371-51 16 85 joannis@epifatech.se
MarieKaragianis.jpg Marie Karagianis Ekonomi 0371-57 14 31 marie@epifatech.se
EwaSkowron.jpg Ewa Skowron Order, Lager / Logistik 0371-51 16 89 ewa@epifatech.se
HalinaKwiatkowskaDamkalis.jpg Halina Kwiatkowska Damkalis Order 0371-51 16 85 halina@epifatech.se
PatrikKaragianis.jpg Patrik Karagianis VD / Teknisk Säljare 0371-51 16 87 patrik@epifatech.se
Profilbild Simon.jpg Simon Petersson Säljare / Projekt 0371-57 14 37 simon@epifatech.se
Profilbild Jason.jpg Jason Hardeman UK Sales Manager +44 7500 938 950 jason@epifatech.uk
Hos oss är optimerat standard