Kontakt

Välkommen att kontakta oss under ordinarie kontorstid så hjälper vi er att hitta en produkt eller en lösning som passar era behov

 +46 (0)371 - 51 16 85

E-post           info@epifatech.se

Sälj                order@epifatech.se

Ekonomi      invoices@epifatech.se

Tack!
Oj! Något gick fel, Var god försök på nytt.
Joannis Karagianis VD/Försäljning 0371-51 16 85 joannis@epifatech.se
Patrik Karagianis Marknad / Försäljning 0371-51 16 87 patrik@epifatech.se
Anton Johansson Säljare 0371-57 14 35 anton@epifatech.se
Halina Kwiatkowska Damkalis Ordermottagare / Leveranser (maskering) 0371-51 16 85 halina@epifatech.se
Ewa Skowron Produktion, Ordermottagare / Leveranser (krok) ewa@epifatech.se
Monica Karagianis Ordermottagning / Leveransbevakning 0371-51 16 85 monica@epifatech.se
Marie Karagianis Ekonomi 0371-57 14 31 marie@epifatech.se
Mikael Håkansson Konstruktion / Utveckling
Hos oss är optimerat standard

Optimera er upphängning med oss!

Tel. +46 (0)371 - 51 16 85
Mail: info@epifatech.se